ОБ ОБУЧЕНИИ ЗА РУБЕЖОМ

Інформація про освіту на Мальті

Загальна інформація о Мальті

Крихітна держава на карті південної Європи охоплює всього близько 300 квадратних кілометрів землі. Недивлячись на це Мальта є членом Євросоюзу і ООН і учасником Шенгенської Угоди. Найбільші міста: Биркиркара, Валетта (столиця). Офіційні мови: мальтійска й англійска.

Культура Мальти – це суміш усіх культур, які стоувались Мальти, включаючи середземноморські культури і культури держав, які правили на Мальті.

Мальтійска кухня заснована на сезонних продуктах місцевого масштабу, включаючи звичайно морепродукти. Але більшість рецептів «відкориговані» кухнями із Сицилії, Італії, Франції, Іспанії та інших.

Історія Мальти нараховує 7000 років. Можна одночасно вивчати її історію і з головою поринути в захоплюючий сучасний світ. Природа так і виманює вас на прогулянки на свіжому повітрі своєю неземною красою. Сонячних днів за рік дуже багато, тому ви можете вдосталь насолодитись сонечком і нагулятись на вулиці. Ну и нічне життя Мальти не дасть вам сумувати. Ви запам’ятаєте цю країну раз і назавжди.

Важливий факт: Мальта одна з найбезпечніших країн, так що можна вільно насолоджуватись перебуванням на цьому красивому острові.

Тільки уявіть, як вміло можна поєднати навчання і відпочинок, і корисно і приємно. Мальта – країна глибоко віруючих людей, які до того ж взяли від британців високі духовні цінності і манери. Мальтійци – дуже гостинні. З усього світу до них приїжджають студенти, щоб вивчити англійську мову, подивитися на середземноморську країну, і просто відпочити від суєти.

Погода на Мальті

Мальта – це архипелаг островів, що складається з 5 островів, основні 3 цео: Мальта, Гозо и Коміно. Найбільшим з якиї і є Мальта. За формою він нагадує пляшку. Знаходиться цей архипелаг у центрі середземного моря. Мальта доволі рівнинний острів. Другий за розміром острів це Гозо, він більш насичений рослинністю і більш горбистий.

Температура повітря влітку досягає свого максимума в червні-серпні 30-35 градусів Цельсія. І не знижується в середньому нижче +15 в січні. Дощовим періодом вважається період з листопада по лютий.

Клімат на Мальті сприятливий для здоров’я, теплий. Тут не буває холодного вітру, морозу і снегу. Свіжий морське повітря не дасть вам відчути спеку так, як її можна відчути у нас в Україні, і навіть високі температури переносяться легко.

Середня освіта на Мальті

Середня школа на Мальті дуже схожа на британську. Вони вивчають предмети по тим самим підручникам, що і в Англії. Відчувається вплив 160–річної колонізації. Школи діляться на державні і приватні. В державних школах навчаються мальтийці, або діти тих, хто постійно живе на Мальті (працює). А в приватних школах, которі вважаються більш престижними, можуть навчатись діти іноземців. І якщо в державних школах навчання ведеться на мальтійскій мові, то в приватних школах на англійській. Навчальний рік складається з 3-х семестрів по три месяці, і починається з жовтня (в вересні ще дуже спекотно).

Існує довгострокові і короткострокові програми навчання в мальтійських школах. Тобто або з 1 по 11 клас, або від 6 місяців до 1 року. Також є багато програм для навчання на літніх канікулах, де ви зможете поєднати і відпочинок і навчання. Дітям дуже подобаються такі канікули.

З 18 років, по закінченню школи усі бажаючі навчатись у ВНЗ учні складають відповідні іспити.

 

Мальтійский університет

На Мальті один університет. Він є одним з найстаріших у всій Європі. Він фінансується державою. В ньому можна отримати ступінь бакалавра, ступінь магістра і ступінь доктора. При університеті діє також коледж, керований керівництвом університету. Після закінчення котрого, є можливість почати навчання в Університеті. Однією з головних вимог для вступу в ВНЗ є знання англійської мови на певному рівні, що підтверджується сертифікатом  TOEFL або IELTS. Щорічно університет випускає приблизно 2500 студентів, спеціалістів у різних галузях. А одночасно в університеті навчається приблизни 10 000 студентів. Диплом цього вищого навчального закладу визнають у всіх країнах світу. І при цьому ціна за навчання відносно невелика, найдорожчим вважають медичний факультет. Також є такі спеціальності як: економіка, архітектура, медицина(хірургія), інформаційні технології, юридичні науки, інженерія, точні науки, гуманітарні.

Вступити в Мальтійський державний університет.

Для того що вступити в МДУ (Мальтійский державний університет), вам потрібен атестат про середню освіту, сертифікат підтверджуючий володіння англійською мобовою на певному рівні (TOEFL — 550 ) плюс бажання провести учбові роки в тихій і спокійній країні, приблизно за 4600 евро за один семестр. Тут студенти навчаються по британській системі, а диплом МДУ признають у всьому світі.

Якщо ваша англійська трохи нижча ніж потрибно, то є можливість вступу на підготовчі курси при університеті. На курсах основним предметом є англійська мова плюс заняття по профілю, в залежності від обраного вами факультету.

Іноземні студенти будуть зобов’язані придбати медициньску страховку на весь період навчання, так як лікування може обійтись дуже дорого. Довідки про стан здоров’я з інших країн не визнаються, студент проходить медю обстеження безпосередньо на Мальті до зарахування в студенти.