Лікування в Німеччині
Лікування та діагностика у Німеччині
Як одного разу вірно помітив великий німецький письменник Генріх Гейне, єдина краса — це здоров'я. І на батьківщині поета це вже давно усвідомили: німецька медицина є однією з найвищих у світі. Світила науки зі світовими іменами, кваліфіковані лікарі та медичний персонал, клініки, обладнані за останнім словом техніки, використання передових технологій забезпечують Німеччині репутацію одного зі світових лідерів щодо якості медичного обслуговування та діагностики.
Є хвороби, перед якими вітчизняна медицина, на жаль, безсила. Це визнають і наші медики. Насамперед це стосується серцево-судинних та онкологічних захворювань. Німецькі лікарі беруться за лікування хворих, визнаних безнадійними у себе на батьківщині. У Німеччині застосовують препарати нового покоління, ризик післяопераційних ускладнень тут зведений до мінімуму, а рівень реабілітації значно вищий.
Пересадка органів, лікування травм та оперування людей похилого віку – це поставлено в Німеччині на потік. Причому одна із суттєвих особливостей підходу до хірургічного втручання полягає у використанні малоінвазивних методів, що мають на увазі мінімальне вторгнення в організм. Після таких операцій організм відновлюється значно швидше, а час перебування в клініці скорочується в кілька разів.

Високим рівнем розвитку відрізняється реабілітаційна медицина Німеччини – відновлення після важких операцій та захворювань, неврологічна, кардіологічна, ортопедична та спортивна реабілітація. Реабілітаційні програми розробляються строго індивідуально та проводяться під пильним наглядом медичного персоналу.

У Німеччині чудово розвинена санаторно-курортна галузь. У німецьких кліматичних курортах оздоровчі заходи ідеально поєднуються з унікальним місцевим кліматом. Приблизно 160 курортів по всій країні роблять ставку на місцеві мінеральні води та лікувальні грязі. Більшість закладів спеціалізуються на профілактиці та лікуванні конкретних видів захворювань: наприклад, у гірських лісових масивах і на узбережжях морів надзвичайно корисне для хворих на бронхіальні захворювання повітря поєднується зі спеціально розробленими оздоровчими процедурами, а в місцях знаходження лікувальних грязей успішно лікуються шкірні захворювання.

У житті рано чи пізно настають моменти, коли доводиться замислитись про своє здоров'я. Якщо Ви хочете відпочити від постійних стресів, пройти професійне медичне обстеження, незадоволені якістю вітчизняної медицини або зневірилися знайти вихід із ситуації, зверніться до нас. Ми не обіцяємо Вам золотих гір, а пропонуємо реальну допомогу за програмами, розробленими спеціально для Вас.
У співпраці з Медичними центрами ми складемо для Вас індивідуальний план обстежень, організуємо консультації з провідними професорами та при необхідності подальше лікування у клініках Німеччини. Фахівці проконсультують Вас з усіх питань. Вам не запропонують не показане Вам дороге лікування, а підберуть програму, що відповідає Вашим реальним потребам. Індивідуальний підхід – наш девіз! А позитивні відгуки самих пацієнтів – найкраща реклама.
Діагностика у Німеччині
В арсеналі сучасної німецької медицини є точні методи раннього діагностування захворювань. Ми пропонуємо наступні діагностичні програми:
— загальне обстеження: бесіда з лікарем, повне лабораторне обстеження, діабетичний контроль, контроль зорової та слухової функцій, контроль щеплень, функціональна перевірка серцево-судинної системи, МРТ внутрішніх органів, обстеження на предмет ракових захворювань, спірометрія, визначення оптимального тренувального діапазону пульсу;
— терапевтичну програму: лікарське обстеження, лабораторне дослідження крові, спірометрія, ЕКГ, УЗД внутрішніх органів, доплерне ультразвукове обстеження великих кровоносних судин, ехокардіографія, у разі потреби рекомендації лікаря щодо подальшого лікування;
кардіологічну програму: лікарський огляд, лабораторне дослідження крові, ЕКГ, ехокардіографія, добове ЕКГ, добовий вимір артеріального тиску, велоергометрія, у разі потреби рекомендації лікаря щодо подальшого лікування;
— онкологічну програму: докладна бесіда з лікарем, загальні лабораторні дослідження, УЗД, гастроскопія, колоноскопія, пухлинні маркери, рекомендації лікаря;
— гінекологічну програму: бесіда з лікарем, збирання анамнезу, аналіз крові, гінекологічний огляд, вагінальне УЗД, УЗД молочних залоз, онкологічне обстеження з мікроскопічним дослідженням зіскрібка, у разі потреби рекомендації лікаря щодо подальшого лікування.
Це лише зразковий перелік можливих обстежень. Ми не нав'язуємо нашим клієнтам повний пакет послуг, а лише після попередньої розмови з фахівцем розробляємо індивідуальну програму, що дозволяє уникнути непотрібних оглядів та заощадити Ваш час та гроші.
Список документів для відкриття медичної візи до Німеччини.
— Оригінал закордонного паспорта (термін дії не менше 6 місяців з моменту початку поїздки)
— 3 фотографії
— Обов'язково оригінал медичної довідки, що підтверджує необхідність проходження обстеження (лікування) у Німеччині (з перекладом німецькою мовою)
— Довідка з місця роботи (якщо довідка видається директору фірми, її підписує заступник директора)
— Для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення.
— Свідоцтво про шлюб (розлучення)
— Свідоцтво про народження дітей, якщо є
— Виписка з банківського рахунку
— Документи, що підтверджують право власності на нерухомість
— Бронювання авіаквитків
— Підтвердження бронювання готелю
— Підтвердження замовлення трансферу аеропорт — готель — аеропорт
— Якщо людина, яка бажає отримати медичну візу, не працює, не має інших доходів, рахунки в банку, необхідно надати нотаріальну довідку про утримання даної людини та спонсорування її поїздки третьою особою.

ВАЖЛИВО! Вимоги посольства часто змінюються. Тому обов'язково погодьте з нами список документів, актуальний на момент вашого запиту.