Ирландия

Уотерфорд — старовинне місто південного узбережжя Ірландії, засноване норманами в 914 році. Це було перше поселення на півдні острова. Давня історія, багата природа і чудовий клімат приваблює безліч туристів з усього світу. Місту і околицям є що показати: руїни середньовічних замків, зловісні печери Данмор, безкраї луки, велетенські гори, незліченні музеї, знаменита фабрика кришталю і, звичайно ж, традиційна ірландська гостинність.

Школа EFL розташована в центрі Уотерфорда, між парком Піплз Парк (People’s Park) і рікою Шур (River Suir), на березі якої є величезні спортивні майданчики. Місто знаходиться в 1,5-2 годинах їзди від міжнародного аеропорту Дублін і Корк і в 2 годинах від аеропорту Шеннона. Матеріальну базу школи складають 20 сучасно обладнаних класів, безкоштовний бездротовий інтернет, комп’ютерна кімната, спортивний зал, футбольне поле, баскетбольний майданчик та прекрасна зелена зона для відпочинку на території школи.

 

Навчання: 20 уроків англійської мови по 45 хвилин в тиждень. У перший день студенти проходять вступне тестування, за результатами якого формуються групи (не більше 15 осіб в групі). Щоп’ятниці учні проходять тестування, що допомагає стежити за їх досягненнями та виправляти недоліки. В кінці навчання школа надає сертифікат і письмовий звіт про досягнення.

 

Програма: в тиждень включена 1 екскурсія на цілий день (наприклад, Дублін, Корк) і 1 на півдня (наприклад, Рідінг, Віндзор). Після обіду і ввечері проводяться різні розважальні заходи, які учні самі вибирають.

 

Проживання: в сім’ях. Всі приймаючі сім’ї ретельно відбирають і регулярно інспектують. В середньому сім’ї розташовуються в 20 хвилинах пішої прогулянки до школи. Можливе проживання в одномісних і двомісних кімнатах. Харчування триразове.