Літні програми 2020

Веселі та корисні літні канікули на Кіпрі — 2020 Англійська мова

Вік: 11-17 років ( від 8 років – на запит)

 

Дата заїзду: 05 липня – 08 серпня 2020

 

Тривалість: 2 тижні (заїзди з неділі по суботу)

 

Місце: PASCAL English School Lefkosia, м.Нікосія, Республика Кіпр

 

 

Про школу:

Школа-пансіон Pascal Lefkosia належить до однієї з найбільших освітніх організацій Кіпра PascalEducation, яка складається з 3-х англійских дитячих садків, 3-х англійських початкових шкіл, 3-х англійських середніх шкіл і 2-х грецьких середніх шкіл в трьох великих містах острова: Нікосії (Лефкосії), Лімассолі та Ларнаці.

Сучасне оснащення школи: просторі класи, навчальні лабораторії, затишна бібліотека, власна їдальня, численні спортивні поля та олімпійський басейн.

Співробітництво з Університетом Нікосії: UniversityofNicosia (UNIC) – це найбільший Університет Кіпра, в якому навчаються більше 12 000 студентів з понад 70 країн. Інші офіси Університету містяться  в Афінах, Бухаресті та Нью-Йорку. До резиденції школи-пансіона Pascal в Нікосії всього в 5 хвилин пішки від  студентського містечка UNIC. Програма літнього табора Pascal надає можливість зануритись в атмосферу міжнародного Університету і відчути себе студентом. 2-3 рази на тиждень уроки та частина денних заходів будуть проходити в стінах UNIC.

 

Про місцe:

Школа PASCAL English School розмістилась у столиці Кіпра Нікосії –економічному, культурному, історичному та туристичному центрі острова. Завдяки своєму стратегічно важливому розміщенню в Середземному морі, Кіпр завжди був осередком багатьох культур, традицій та мов. Нині на острові дивно поєднуються традиційні англійські мотиви, що збереглися після правління британської корони (поширення англійської мови, лівосторонній рух) та середземноморська культура з присмаком Сходу. Кіпр – гостинна сонячна країна Евросоюзу, що таїть у своїй землі безліч історичних шарів, насичених легендами. На Кіпрі приємно навчатись, насолоджуючись кристально чистою смарагдовою водою, м’яким кліматом і мальовничими пісчаними пляжами.

Навчання: 20 уроків загальної англійської мови

 

Про програму:

Програма долучається

 

Про проживання:

Нова ультрасучасна резиденція Pascal складається з 24 номерів-студій, і дістатися до неї можна всього за 10 хвилин, їдучи від школи. У кожному номері є власна ванна кімната, робоча зона, міни-кухня, критий балкон, сучасні зручні мебелі, телевізор зі спутниковыми каналами та кондиціонером, а стіни прикрашено тематичними банерами. Наявність загальних помешкань (кухня, їдальня, зона для занять та відпочинку, кімната з настільними іграми) створює приємну домашню атмосферу, адже учні їдять, навчаються та грають разом.

Але головну роль в резиденції відводиться безпеці учнів. Приміщення оснащено цілодобовими системами відео-спостереження та електронного контроля й управління доступом на територію приміщення (електронні ключі).  Також у резиденції цілодобово перебуває студентський куратор, а вночі біля входу чергує охоронець. Резиденція міститься в одному з найпрестижніших спальних районів Нікосії — Енгомі, поруч з численними магазинами і кафе, всього в кількох метрах від школи танців, тренажерного зала та критого торгового центра MallofEngomi, в 5 хвилинах пішки від Університету Нікосії.

 

Вартість 2 х тижневого тура для групи:      

групи  5+1, 6+1  = 1940 евро

            

У вартість включено:

— 20 уроків загальної англійської мови

— Тест з профорієнтації AristonTest

— 3х\4х -місне проживання зі зручностями

— Навчальні матеріали (ксерокопії)

— Доступ до шкільної бібліотеки

— Ознайомчий тур школою й Університетом

— 1 розважальна поїздка на цілий день (аквапарк, лунапарк, мотузчане містечко в горах, біо-ферма тощо)

— 2 прогулянки містом (3-4-годинна поїздка на громадському транспорті привабливими районами Нікосії: музеї, центральна пішохідна вулиця Leadra,

парки тощо)

-1 поїздка на півдня (пішохідна екскурсія Нікосією, боулінг, картинг, ферма тощо)

-2-3 дні на тиждень – занурення в студентське життя університету Нікосії UNIC (уроки + заходи)

— 3 поїздки на пляж

— Денні та вечірні заходи англійською мовою

— Трансфери згідно з програмою

— Безкоштовний Wi-Fi в резиденції та на території школи

— Постільна білизна та рушники

— Послуги пральні та прибирання раз на тиждень

— Цілодобова підтримка та нагляд

— Страховка

 

Додатково оплачується:

— Авіапереліт                — від 200 євро

— Реєстраційний збір   – 70 євро

— Поворотний депозит — 50 євро

 

Оплата туру ТІЛЬКИ в гривні за комерційним курсом туроператора BrightTravel на день оплати.