Uncategorized

Веселі та корисні канікули в Шотландії — Едінбург

Два тижні в St Andrew’s College Language School

в резиденції QUEEN MARGARET UNIVERSITY CAMPUS, Едінбург

Вік:       11 — 18 років

Період: 29 липня – 15 серпня 2020

 

Про школу:

Мовна школа St Andrew’s College було створено в 2002 р. Головний офіс школи міститься в центрі Глазго. Школа пропонує уроки англійської мови з культурною програмою по всій Шотландії та Англії. Локації школи розміщено в Ейрі, Глазго, Едінбурзі, Колчестері, Лідсі та Лондоні. St Andrew’s College Language School акредитовано Британською Радою за схемою Акредитації Великобританії, і вона є членом англійської Великобританії. Викладачі школи забезпечують високу якість навчання завдяки інноваційним та цікавим урокам, різноманітним заходам та екскурсіям англійською мовою.

 

Про програму

 • 15 уроків англійської мови на тиждень (розмір класу макс. 15) + поїздки
 • Тест на розміщення
 • Тест з профорієнтації
 • Сертифікат про досягнення
 • 5 рівнів СЕFR A1 + до C1
 • Особиста студентська книга
 • Теми та завдання на основі навчального плану
 • Усні завдання, багато групової та парної роботи
 • Шотландія + Англія
 • Британська культура
 • Словник для діяльності
 • 3 екскурсії на півдня на тиждень

(варіанти: Calton Hill, St Andrews, вулиця PRINCES, Единбургський замок, вулиця Королевська миля, Greyeriars Kirkiyard)

 • Одна екскурсія на весь день на тиждень (Глазго, Стирлінг та Сент-Ендрю)
 • Активні заходи (4 рази денні розважальні заходи, вечірні активні заходи)
 • Запис роботи для батьків.
 • Студентський щоденник

 (*Зразок програми долучається)

 

Про проживання:

Літня програма Мовної школи St Andrew’s College проводиться в затишній резиденції QUEEN MARGARET UNIVERSITY CAMPUS в оточенні прекрасних ландшафтних садів недалеко від центру Едінбурга та всіх історичних пам’яток столиці Шотландії. Крім того, кампус є воротами до Східного Лотіану – району з різноманітними пляжами в історичній сільській місцевості і передбачає безліч можливостей для активного відпочинку від серфінгу та вейкбордингу до гри в гольф та їзди верхи. Навколо кампусу є багато магазинів та кав’ярень. Поруч — мальовнича гавань та іподром. У кампусі містяться студентські гуртожитки, спортивні зали, різні пункти харчування. Сучасний дизайн резиденції створено спеціально з урахуванням потреб та способу життя студентів. Проживання в резиденції передбачено в одномісних кімнатах з ванною.

 

Про місце

Шотландія – найромантичніше місце Сполученого королівства Великобританії.

Столиця Шотландії Едінбург заворожує своєю суворою містичною красою. Місто стоїть на семи пагорбах – жерлах затухлих вулканів. Едінбург не раз ставав місцем грандіозних історичних подій. Вперше в історії місто згадується в VI столітті. Багато віків в ньому була резиденція шотландських королів.  У самому серці міста, на скелі Castl Rock, вивищується величний древній замок Edinburgh Castle XI століття, звідки відкривається захоплююча панорама. Кажуть, це найбільш населений привидами замок! Саме в ньому жила Марія Стюарт. Біля замку можна доторкнутися до привезеного з Єгипту Каменя Долі, на якому коронувались усі шотландські королі. Якась незбагненно могутня енергія волелюбних горців вирує вулицями міста в колоритній музиці волинок. Тут все ще жива пам’ять про легендарного борця за незалежність Уільяма Уоллеса – «Хоробре Серце». Шанувальники «Гаррі Поттера» можуть завітати  до кав’ярні «Елефант», у якій Джоан Роулінг писала свій бестселер. Усю Шотландію прикрашає коштовне намисто загадкових середньовічних замків на тлі мальовничих пейзажів. Там безліч безлюдних островів, на яких колись жили динозаври, що приваблюють археологів зі всього світу пам’ятками неоліту, старшими за Стоунхедж. А тим щасливцям, які зможуть сфотографувати лохнеське чудовисько Нессі біля славнозвісного озера Лох-Несс, уряд Шотландії пообіцяв виплатити мільйон доларів.

 

Вартість за 1 дитину в групі         5+1 = 2220 £

6+1 = 2220 £

 

У вартість входять:

 Проживання в одномісних номерах з ванною

— 15 занять з англійської на тиждень

— Трьох- разове харчування:  сніданок, ланч та вечеря

— Розважальна та екскурсійна програми

— 3 екскурсії на півдня на тиждень

— одна екскурсія на весь день на тиждень
— Трансфер

— Віза

— Страхування

— Всі навчальні матеріали

— Супровід групи досвідченим керівником

— Послуги «Брайт Тревел»

 

Додатково оплачується:

— авіапереліт Київ-Едінбург-Київ

 

Оплата туру ТІЛЬКИ в гривнях за комерційним курсом на день оплати