Отзывы

Відгуки дітей після вивчення англійської в EFL Ireland (м. Уотерфорд)

Нам з моєю сестрою все дуже сподобалося. Музеї були цікаві, а екскурсії по різним місцевостям були дуже захоплюючі. Найяскравіше запам’ятався серфінг – він відкрив для нас нові емоції.
У нас була гарна родина, яка піклувалася про нас і виконувала всі наші «забаганки». Ми знайшли нових друзів і не тільки з України.
Уроки проходили цікаво, але нашому навчальному процесу заважали іспанці, які мають інший менталітет і «цікаві» характери.
У нас був гарний і веселий груп лідер Катерина Павлівна. Вона завжди була поруч з нами і завжди була готова допомогти нам з нашими труднощами. Сподіваємося що у майбутньому ми ще кудись з’їздимо разом.
Годували нас завжди смачно і кожен раз щось нове!
Ірландія – дуже гарна і мальовнича країна з багатьма визначними місцями і де можна по-справжньому відпочити і душею і серцем. У майбутньому плануємо повернутися
Олександра і Анастасія В.

Поїздка в Ірландію (Уотерфорт) була прекрасною! Наш лідер групи Катерина Павлівна завжди була поруч і допомагала. Вона завжди піклувалася про нас, грала з нами в ігри.
Школа гарна, вчителі добрі і веселі, гарно викладали матеріал та заохочували нас до навчання через ігри. На уроках не було нудно.
Однокласниками були діти з різних країн, тому тепер я маю нових друзів. Були росіяни, іспанці, китайці, італійці. Всі вони були дружні і ввічливі. Я жила з іспанкою, вона була гарною сусідкою, ми часто гуляли і проводили час разом.
Моя host family дуже гарна. Вони тепло мене приймали. Часто по вечорам в гарну погоду возили на пляж. З ними було весело, не було жодних сварок чи непорозумінь. Я усім задоволена.
Усі екскурсії були чудові. Я спробувала щось нове для себе, дізналася багато цікавого.
Ці 3 тижні полетіли дуже швидко. Мені усе дуже сподобалося!
Катерина В.

В поездке мне все понравилось.
Жила я в прекрасной семье.
Подружилась со всеми членами семьи.
Одри – идеальная «приёмная мама».
Всегда была еда, уют и комфорт.
В школе тоже все понравилось.
Свободное время мы проводили всегда шикарно и с пользой.
Приеду сюда еще раз в туже самую семью.
Олександра С.

Летала первый раз с этой компанией и мне очень понравилось. Перед каждым лагерем боюсь, что дети меня не примут, но который раз ошибаюсь. Дети безумно интересные и всегда поддержат. Катерина, руководитель, тоже очень классная и веселая, и не бросила меня, когда у меня болел живот. Всегда всем помогала и веселилась с нами. Экскурсии тоже очень интересные. Хозяйка тоже очень милая и приветливая.
Мне очень понравилось, буду скучать
Софія Ж.

Я побував в Ірландії та переповнений враженнями на рахунок цих трьох неймовірних тижнів. Цей експірієнс був унікальним та запам’ятовуючим, але враження у мене змішані якщо брати в увагу всі аспекти подорожі. На рахунок вчителів у школі, та самого навчання, відчувається професіоналізм працюючих у школі, та їх досвід у навчанні тинейджерів.
Сім’я доброзичлива та в цілому класна. Беручи в рахунок відгуки моїх українських друзів, ситуація у них в сім’ї така сама.
Екскурсії були би більш цікавими, якщо б відвідуючи цих екскурсій ми були би старшими, а в нашому віці це здається доволі занудним заняттям. Дуже дякую тій компаній дітей, у якій був і я. Та особливо дякую Катерині Павлівні, за той час, який вона провела з нами.
На всі інші аспекти, я можу відповісти – «Все було нормально».
Олексій Б.